Депутатська група покійного Ігоря Єремеєва стане партією — Івахів і Мартиняк можуть піти з політики

Депутатська група покійного Ігоря Єремеєва стане партією — Івахів і Мартиняк можуть піти з політики

Політика

Створена покійним Ігорем Єремеєвим у Верховній Раді група «Воля народу» переросте у партію. Рішення про це нардепи планують ухвалити наприкінці грудня або після Нового року. Планується також і зміна назви, оскільки «Воля народу» не надто подобається її учасникам. Скоріш за все, політики повернуться до старого варіанта – «Суверенної України».

Про це пише INSIDER.

Ідеологом цієї частини роботи виступає Володимир Литвин. Саме він відповідає за інформаційне забезпечення. Враховуючи домовленості з Банковою, новоспечена партія займе опозиційну позицію до уряду та неопозиційну до президента.

За словами джерела у групі, якщо відбудуться дострокові вибори, на них можуть не піти Степан Івахів і Сергій Мартиняк. Бізнес-партнери Ігоря Мироновича не надто фанатіли від політики та опинились у парламенті лише на особисте прохання Єремеєва.

Обоє хочуть повернутися до справ свого бізнесу та не планують балотуватися знову.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!