Меркель позитивно оцінила реформи в Україні

Меркель позитивно оцінила реформи в Україні

Політика

Канцлер ФРН наголосила, що Україна виконала всі вимоги непростої програми співпраці з МВФ. Німецький канцлер Ангела Меркель заявила, що позитивно оцінює проведення реформ в Україні та запевнила у подальшій їхній підтримці, передає Інтерфакс-Україна.

"Я вітаю дуже важливі реформи, які зараз проводяться в Україні. Це і непроста програма співпраці з МВФ, у рамках якої Україна виконала всі вимоги. Ми підтримуємо і вітаємо кроки з реформування економіки та загального реформування Української держави", - сказала Меркель перед зустріччю з Президентом України Петром Порошенком.

За її словами, Німеччина і надалі допомагатиме Україні на шляху проведення реформ в країні.

"Ми дуже раді, що, незважаючи на такі непрості часи, Україна має економічне зростання", - сказала канцлер. 

Меркель також висловила задоволення тим, що рівень експорту з Німеччини в Україну зріс за перші три квартали 2016 року майже на 17 відсотків.

 

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×