Луцьк вперше за 20 років отримав чемпіона України з боксу серед молоді

Луцьк вперше за 20 років отримав чемпіона України з боксу серед молоді

Спорт

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Збірну команду Волині на цих змаганнях представляли двоє вихованців ДЮСШ № 2 Луцької міської ради, учні обласної школи вищої спортивної майстерності, студенти інституту фізичної культури та здоров'я СНУ імені Лесі Українки – Володимир Гінайло та Максим Бортник. Перемігши у трьох поєдинках представників Черкаської, Сумської та Миколаївської областей, Володимир Гінайло у ваговій категорії до 75 кг здобув золоту нагороду. Готував боксера до змагань тренерський дует у складі Артура Каменєва та Петра Боярчука.

Переможців молодіжного чемпіонату України з боксу серед чоловіків Волинська область не мала 20 років. Ще на початку 90-х минулого століття молодіжний чемпіонат України виграв представник Волині – Валерій Малік.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!