Динамівець Віда «привіз» пенальті у ворота хорватів і відібрав перемогу у своєї команди

18 червня 2016, 20:20
0
0
0

Чехія – Хорватія – 2:2

Голи: 0:1 – Перішич (37), 0:2 – Ракітич (59), 1:2 – Шкода (76), 2:2 – Нецид (90+4).

Чехія: 1. Чех, 2. Кадержабек, 5. Губнік, 6. Сівок, 8. Лімберськи, 10. Росіцьки, 13. Плашил (7. Нецид, 86), 19. Крейчі, 20. Скалак (18. Шурал, 67), 21. Лафата (12. Шкода, 67), 22. Даріда.

Хорватія: 23. Субашич, 3. Стрінич (2. Врсалько, 90+8), 4. Перішич, 5. Чорлука, 7. Ракітич (13. Шиндельфельд, 90+7), 10. Модрич (8. Ковачич, 62), 11. Срна, 14. Брозович, 17. Манджукич, 19. Бадель, 21. Віда.

Хорватська збірна у цьому матчі однозначно мала перемагати. У першому таймі перевага балкарців була тотальною. Чехи практично не з’являлися поблизу воріт Субашича. А ось хорватська команда методично насідала на ворота суперника і під кінець тайму була нагороджена голом Перішича, який проявив індивідуальну майстерність.

Старт другої половини матчу зламу у матч не приніс. Більше того, чехи і надалі грали так собі – в атаці слабо, в захисті ненадійно. Обрізка у центрі поля призвела до виходу Ракітича на побачення з Чехом і другом голом хорватів.

Комфортний рахунок занадто розслабив хорватську збірну. Але чехи тільки цього й чекали, також тренерський штаб вдало провів заміни. Спершу свіжий Мілан Шкода відіграв один м’яч, а вже у компенсований час київський динамівець Домагой Віда зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Призначений арбітром пенальті реалізував Нецид, котрий щойно вийшов на поле.