У найрезультативнішому матчі турніру Євро попрощалося з симпатичною командою Ісландії
Спорт

4 липня 2016, 06:13
0
0
0

Франція – Ісландія – 5:2

Голи: 1:0 - Жиру (12), 2:0 - Погба (19), 3:0 - Пайє (43), 4:0 - Грізманн (45), 4:1 - Сігторссон (56) 5:1 - Жиру (59), 5:2 - Бьярнарсон (84).

Франція: 1. Льоріс, 3. Евра, 19. Санья, 21. Косьєльні (Мангала 68), 22. Умтіті, 7. Грізманн, 14. Матюіді, 15. Погба, 18. Сіссоко М., 8. Пайє (Коман 78), 9. Жиру (Жиньяк 60).

Ісландія: 1. Халльдоурсон, 2. Севарссон, 6. Сігурдссон Р., 23. Скуласон А., 8. Бьярнасон Б., 10. Сігурдссон Г.Т., 14. Арнасон (Ігнасон 56), 17. Гуннарссон А., 7. Гудмундссон, 9. Сігторссон (Гудйонсен 83), 15. Бедварссон (Фіннбогасон 46).

Якщо б потрібно було спрогнозувати результат цієї зустрічі ще до початку чемпіонату, усі б без вагань віддали перевагу господарям турніру. Але те, що зробили горді потомки вікінгів з маленької острівної Ісландії на попередніх стадіях Євро, вселяло надію на чергове диво.

На жаль, для 330 тисяч ісландців, котрі жили футболом увесь червень, цього разу їхня команда програла, і програла з крупним рахунком. Та все ж вікінги не зганьбилися. Провальним для них був перший тайм, який закінчився з підсумком 4:0 на користь господарів Євро. Будучи у безнадійній ситуації ісландці продовжували битися – за свою честь та за своїх уболівальників. На старті другого тайму Сігторссон вселив маленьку надію у палкі серця фанатів. Проте буквально одразу її поховав жиру. Але і за рахунку 1:5 Ісландія билася далі – уважно оборонялися і відчайдушно бігли вперед. Під завісу поєдинку Бьярнарсон забив останній гол своєї команди на цьому турнірі. Але про таку збірну Ісландії ми ще точно почуємо на наступних футбольних форумах.