24 червня 2014, 05:34
0
0
0

Аби продовжити турнірний шлях команді з Балкан потрібна була лише перемога. Але Мексика цього року просто непереможна і здатна на серйозні сюрпризи, особливо якщо врахувати, що ворота команда захищає голкіпер-відкриття Очоа.

Хорватія - Мексика - 1:3

Голи: 0:1 - Маркес (73), 0:2 - Гуардадо (76), 0:3 - Ернандес (83), 1:3 - Перішич (87).

Хорватія: 1. Плетікоса, 2. Врсалько (20. Ковачич, 58), 5. Чорлука, 6. Ловрен, 3. Праньїч (9. Єлавич, 75), 4. Перішич, 7. Ракітич, 10. Модрич, 11. Срна, 17. Манджукич, 18. Олич (16. Ребич, 68).

Мексика: 13. Очоа, 2. Родрігес, 4. Маркес, 7. Лаюн, 15. Морено, 18. Гуардадо (8. Фабіан, 85), 22. Агілар, 6. Еррера, 23. Васкес, 10. дос Сантос (14. Ернандес, 62), 19. Перальта (21. Пенья, 80).

Вилучення: Ребич (89).

Хоча рахунок свідчить про легку перемогу над хорватами, не все було так безхмарно у цьому матчі для мексиканців. Європейці більше атакували і дали чимало роботи Очоа. Він з нею упорався.

Квінтесенція матчу була закладена в останні 20 хвилин ігрового часу. Все змінив перший гол мексиканців. Хорвати, яких не влаштовували навіть нічия, опустили руки. Як результат - за 10 хвилин вони пропустили ще двічі. Лише за рахунку 0:3 європейці оговталися, і таки змогли «пробити» Очоа. Лише у третій грі голкіперу мексиканців вперше на Мундіалі довелося діставати м'яч із сітки власних воріт.