Найкраща юна футболістка України 2014 року — з Рівненщини

Найкраща юна футболістка України 2014 року — з Рівненщини

Спорт

Підбиваючи підсумки 2014-го року, Федерація футболу України визначає переможців різних номінаціях. В одній із них - «Відкриття року серед жіночих команд» - переможцем названо 16-річну Тетяну Полюхович із Рівненщини. Вона навчається в Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю, грає центральним півзахисником за місцевий клуб «Родина» та є капітаном юнацької збірної України.

Новину про перемогу у «Відкритті року» Тетяна Полюхович прокоментувала так: «Свого роду це аванс для вдосконалення, це зобов'язує мене ставити нові цілі і досягати ще більших висот. А на футбольному полі я фактично з п'ятого класу. Тоді ще ходила на бальні танці, але один-другий раз пограла з хлопцями в футбол, і від цього моє життя змінилося кардинально. Потім мене побачив тренер з Костополя, запросив у місцеву команду. Затим справа дійшла до юнацької збірної. Там тренер покладає на мене великі завдання, і я стараюся виправдати довіру. А щодо нагороди, то про неї дізналася на уроці фізики. Мені зателефонував тренер, повідомив, що я виграла титул. Почала стрибати на радощах, весь клас із мене сміявся, потім всі вітали, було дуже приємно. Нагороду буду отримувати 10 грудня в Києві, в Будинку Федерації Футболу України».

 

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!