Олександр Усик розбив росіянина у Москві

Олександр Усик розбив росіянина у Москві

Спорт

У Москві відбувся фінальний поєдинок всесвітньої боксерської серії у важкій вазі між українцем Олександром Усиком та осетином Муратом Гассієвим, який виступає за Росію. На кону стояли одразу чотири чемпіонських пояси, які гарантували абсолютне чемпіонство у ваговій категорії та кубок Мухамеда Алі. При цьому, у разі поразки Усик ризикував втратити одразу три чемпіонських пояси. Перед поєдинком думки експертів розділилися, адже попри технічну перевагу українця Гассієв мав контраргумент – нокаутуючий удар. Та й було багато побоювань за суддівство, через те, що поєдинок відбувався у Москві. Але Олександр Усик зняв усі сумніви. Настільки готовим, як цього разу, він ще не був, і влаштував побиття Гассієва. Він був просто невловимим для росіянина, який сам не приховував роздратування через власне безсилля. Як наслідок усі три судді віддали перемогу українцю: 120:108, 119-109, 119-109. За поєдинок українець викинув 939 ударів, 252 з яких влучили в ціль. Гассієв за бій викинув всього 313 ударів, з яких лише 91 був влучним. Цікаво, що найактивнішим Усик був у 12 раунді, завдавши 117 ударів, при цьому 47 разів влучив у суперника.

Тож Олександр Усик - абсолютний чемпіон світу (WBC,WBO,IBF і WBA). Також він отримав кубок Мухамеда Алі з рук дружини легендарного боксера.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×