«Волинь» здобула першу перемогу у Туреччині

1 лютого 2015, 13:49
0
0
0

Вчора ввечері футболісти луцької «Волині» провели черговий контрольний матч на учбово-тренувальному зборі в у турецькій Анталії. Лучани здолали сербську «Ягодіну». Нині цей клуб з однойменного міста посідає сьому сходинку у турнірній таблиці національної першості. Нині «Ягодіна» переживає свої найкращі роки. У 2013 клуб виграв кубок Сербії, у 2014 став бронзовим призером чемпіонату. «Ягодіна» два сезони поспіль виступала у Лізі Європи. Щоправда обидва рази невдало, залишаючи турнір на першому або другому етапі кваліфікації.

У матчі з сербами тренерський штаб лучан випробував аж 26 футболістів. Це гравці основи, «дубля», а також потенційні новачки. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і приніс успіх сербам. На 34-й хвилині їхній контр випад завершився влучним ударом Мітошевича. Після перерви склади обох команд помітно змінилися, і тепер стала очевидною перевага лучан. На 55-й хвилині зрівняв рахунок потужним ударом Гуменюк. Ще через 5 хвилин Бабенко вдало зіграв на добиванні і вивів «Волинь» вперед. Серби спробували відігратися, і навіть створили один непоганий момент. А зняв напругу третій гол «Волині». З 11-метрової позначки відзначився Матей. У підсумку 3:1 на користь лучан.