• Невигадана історія RSS

  • Привезла італійця в глухе село і... покинула

   Привезла італійця в глухе село і... покинула

   Нінка кілька років не навідувалася до рідної домівки. Жила і працювала в Італії. Тож коли ввечері перед похиленим парканом зупинилося таксі, а з нього виліз лисуватий смуглий дідок, який галантно подав руку дамі у капелюшку, сусідка не одразу допетрала, що то за гості нагрянули.

  • 15 літ каторги за те, що налупив коханця жінки

   15 літ каторги за те, що налупив коханця жінки

   Замолоду Гриць гарним парубком був! Чорний густий чуб і великі небесно-голубі очі не одній дівці ночами снились. А головне – дуже добрий.

  • Хату збудували з «могильних» дерев

   Хату збудували з «могильних» дерев

   Марійка останні два роки мріяла вирватися з батьківської хати. Вона була найстаршою із семи сестер. Господарка, догляд за меншими дітьми – майже все було на ній, поки батьки їздили по заробітках. А ще ж у школу мусила ходити.

  • Прийомні діти помирали в одному віці

   Прийомні діти помирали в одному віці

   Алла, знеможена, заплакана, тихо відчинила двері. Ховаючи погляд, непомітно шугнула повз кухню, де вечеряв чоловік, і впала на ліжко. Втупившись у стіну, лежала непорушно, по її обличчю стікали струмочками сльози. – Аллусь, що сталося?

  • Не змогла полюбити чоловікових дітей

   Не змогла полюбити чоловікових дітей

   Віра зустріла його випадково: виходячи з магазину, буквально зіштовхнулася з незнайомим високим статним чоловіком із зовнішністю американської кінозірки. Серденько дівчини, здавалося, вистрибне з грудей, коли він до неї заговорив.

  • Засумнівався у знаку Господньому — й осліп

   Засумнівався у знаку Господньому — й осліп

   Маргарита, відколи себе пам’ятає, завжди ходила в церкву. Хоча не дуже розумілась у службах, але поштиво хрестилася й била поклони. Так навчила її бабуся. Звісно, коли заміж виходила, наполягла на вінчанні, щоб шлюб освячувався на небесах.

  • Втекла в Італію від слів циганки

   Втекла в Італію від слів циганки

   Стояла спекотна неділя. Щоб врятуватися від палючого сонця, Оксанка з подружками заховалася на лавочку під вербою. Розповідали смішні історії, жартували. Як раптом на зупинку під’їхав рейсовий автобус і з нього вивалив цілий гурт циганок у рясних яскравих спідницях.

  • «Мами, будьте донькам подругами — врятуйте їм життя»

   «Мами, будьте донькам подругами — врятуйте їм життя»

   Написала в «Однокласниках» дівчина і… викинулася з вікна Вечоріло. Вітер гойдав віттям ще голих після зимового сну дерев. Гілля старої яблуні билось об шибку Галиного вікна. Той стукіт видався їй неприємним, навіть якимось тривожним.

  • До коханця привів майбутній чоловік

   До коханця привів майбутній чоловік

   До відправки потяга залишалося 15 хвилин, але стояти на пероні навіть під лагідним ранковим сонечком Марині не хотілося. Зайшла у купе. «Завтра я знову побачу Сергія», – полетіла думками до коханого. Вони зустрілися три роки тому у спільних знайомих.

  • Сім’ю для нещасних дітей у... сні знайшов Бог

   Сім’ю для нещасних дітей у... сні знайшов Бог

     – Танько! Ану марш у магазин… – голосно гикаючи, мама ледве ворушила п’яним язиком. – Мені вже не хочуть продавати… – зі сльозами на очах відказала дівчинка. – Нічо, попроси, жерти хочеться.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!