• Невигадана історія RSS

  • Безногий жених

   Безногий жених

   Андрій закохався у Юлю з першого погляду. А хіба можна було не помітити ці бездонні сині очі та довгу косу? Вона була милою та спокійною, хоча знала собі ціну. Тому навіть і не глянула на кирпатого, у веснянках та із солом’яним волоссям хлопчину.

  • Привів до своїх сиріт стару дівку – і сам пішов на фронт

   Привів до своїх сиріт стару дівку – і сам пішов на фронт

   Марія щодня падала на коліна перед іконами, щиро молилася за здоров’я свого солдата Івана, який воював на фронті. Просила у Бога, щоб вернувся додому цілим та неушкодженим. Лягала і вставала з думкою про чоловіка: як він, бідний та нещасний, на тій війні?

  • Від кохання красуню лікували у психушці

   Від кохання красуню лікували у психушці

   Злата завжди йшла сільською вулицею, ніби сценою. Спинку тримала рівненько, голову – високо-високо, що й не помічала часом односельчан, а якщо й помічала, то ігнорувала і «добрий день» нікому не казала.

  • Усе життя плакала за коханим зрадником

   Усе життя плакала за коханим зрадником

   Христя не помічала дрібного набридливого дощику, який із самого ранку падав з неба, першого осіннього холоду, що пробирав до кісток після спекотного літа. Їй усе було байдуже, адже через два тижні вона виходить заміж за свого коханого Даньку!

  • Оргазм за… сім тисяч доларів

   Оргазм за… сім тисяч доларів

   Віра у свої майже сорок літ досі не знала справжнього жіночого щастя. З першим чоловіком прожили всього кілька місяців – і розбіглися. Сімейне життя одразу не склалося, тож вирішили одне одного не гризти. З другим промучилася цілих п’ять літ.

  • Жінка, яка купається в добрі, не шанує чоловіка

   Жінка, яка купається в добрі, не шанує чоловіка

   Весіляни їли-співали, а дідові ті наїдки у душу не лізли. Зіпершись на палку, сидів на лавці і спересердя поглядав на наречених. Тарасик заглядає в очі тій розмальованій молодусі, а вона ще й фиркає, копилить губи, шипить, як зміюка. І це на весіллі! А що ж буде далі?!

  • Дітей годуй і торбу на старість готуй

   Дітей годуй і торбу на старість готуй

   Тітка Ганя була шанованою людиною в селі. Вона єдина відважилася на п’ятеро дітей. За що й пишалася званням «Мати-героїня». Троє дочок та двоє синів виплекала-виколисала.

  • Остання подорож онкохворого монаха

   Остання подорож онкохворого монаха

   Роман повертався автомобілем у Рівне зі столиці. Хурделиця лютувала на славу, та й мороз вдарив добрячий. – Що ж, їхатиму сьогодні сам, – мовив до себе. Він завжди брав попутників. Чомусь подобалося вести задушевні бесіди з випадковими пасажирами.

  • Подарунок чоловікові на 40 літ

   Подарунок чоловікові на 40 літ

   Настя давно перестала звертати увагу на походеньки свого чоловіка. Втомилася від постійних сварок, пролитих сліз. Розуміла, цим тільки вбиває власне здоров’я. А воно потрібне, бо підростає маленька Мілена.

  • Понад усе на світі хотіла мати… чорну хустку

   Понад усе на світі хотіла мати… чорну хустку

   І разом з нею купила смерть Соня незворушно дивилася на свою парчову хустку. Не зводила з неї погляду? і аж мороз йшов по шкірі: як чорна хустка так могла до нестями подобатися?! Лише тепер, після стількох бід, у неї ніби пелена з очей спала.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!