• Невигадана історія RSS

  • Захотіла молодичка двох чоловіків мати

   Захотіла молодичка двох чоловіків мати

   Залишилася без обох і без хати...   Ця драматична історія розігралася у невеличкому селі на Поліссі. Можливо, хтось і впізнає в ній себе. А комусь просто захочеться когось з її героїв пошкодувати.

  • «Приворожіть мені, тьотко, сусідського хлопця»

   «Приворожіть мені, тьотко, сусідського хлопця»

   Перед святами Мирослава затіяла генеральне прибирання. Зняла з образів рушники попрати. Підсунула стільчик далі, і погляд ковзнув по сімейному портрету. Вона така щаслива, ледве стримує посмішку, а в Петра лише смуток на обличчі. Подумала-подумала та й запустила у нього віником.

  • Зрадила чоловіка заради дитини

   Зрадила чоловіка заради дитини

   Іра розчаровано вийшла з ванни – тест показував лише одну поділку. «Значить, це просто затримка», – подумала жінка і заплакала. Два роки вони із Сергієм мріють про дитинку – нічого не виходить.

  • До сорока днів Марія забрала із собою і Петра – чоловік помер з туги за дружиною

   До сорока днів Марія забрала із собою і Петра – чоловік помер з туги за дружиною

   Марія, закриваючи очі, тихо промовила: – Все, Петре… Чоловік ніжно тримав її за руку. Він устиг перед тим, як опустилися повіки, вловити згаслий погляд дружини. Від відчуття, що навіки втрачає найдорожче, стисло груди. – Спочивай з Богом, – врешті видушив із себе.

  • Дівчині живцем відрізали груди, вуха, загорнули її у рушники і підпалили

   Дівчині живцем відрізали груди, вуха, загорнули її у рушники і підпалили

   Так партизан закатував кохану, яка любила не його, а повстанця Старожили села Деревок Любешівського району й досі пам’ятають трагічну історію своєї односельчанки – зв’язкової УПА Степаниди Ниципорик.

  • На екзамен прийшов… із чужою дитиною

   На екзамен прийшов… із чужою дитиною

   Студентська пора найкраща. Не зогледілись, як минуло 10 років із часу отримання дипломів. Ось знову на зустріч із колишніми одногрупниками кличе давній Львів. Радісно обіймалися, впізнавали одне одного. Розказували багато, але найбільше вразив усіх двієчник та вигадник Андрій.

  • Жінчина таємниця відкрилась у лікарні

   Жінчина таємниця відкрилась у лікарні

   Свєтка з дитинства знала, що вийде заміж за Вітьку Поліщука. Так хотіли батьки, бо самі були друзями ще зі школи. Вітька був старшим на два роки. Свєтка спершу це сприймала як жарт, але що старшою ставала, то все більше розуміла: дорослі говорять про їхнє одруження всерйоз.

  • У загс чоловіка хотіла заманити двійнею, а потім за це ледь під суд не пішла!

   У загс чоловіка хотіла заманити двійнею, а потім за це ледь під суд не пішла!

   – Старший сват, старший сват – він така зараза! Він боїться старшу дружку, як противогаза! Гірко! Гірко! – лунало в кафе. Святослав сором’язливо поцілував Тоню, бо ж за сусіднім столом сиділи її батьки.

  • Коханок відганяє качалкою

   Коханок відганяє качалкою

   Антон поспіхом збирався на роботу. Крадькома наносив жінчин тональний крем на розсічену брову. «Знову хлопці підколюватимуть, що зарядила макогоном, – близько хвилини вдивлявся у дзеркало.

  • «Скажіть донечці, що ми з татком її дуже любили, але загинули за Україну»

   «Скажіть донечці, що ми з татком її дуже любили, але загинули за Україну»

   Вони зустрілися випадково на життєвих перехрестях. Та мить стала долею. Їхнє кохання тісно переплелося з боротьбою за Україну. Вони разом терпіли труднощі підпільного життя, разом прийняли смерть. Ідеться про провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника та його кохану дружину Антоніну Король.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!