• Невигадана історія

  • Проклятий чоловік подав знак з того світу

   Проклятий чоловік подав знак з того світу

   Ось і сорок днів минуло, як помер Андрій. Маруся, як годиться, замовила службу в церкві, зібрала людей. Посиділи та й розійшлися, а вона сама зосталася… Добре чи погано жили з чоловіком, проте вдвох було легше. А вночі сниться сон. Йде Андрій з букетом троянд. Приніс і поклав на порозі.

  • Полюбила чоловіка через 10 років шлюбу

   Полюбила чоловіка через 10 років шлюбу

   Ще вчилася у школі, як за Катею став упадати Колька, який жив по сусідству. Він вже у технікумі вчився, серйозний і роботящий хлопець. Хату навіть свою заклав будувати. Коли нема з ким гуляти, то Коля згодиться, а як є – то в момент про нього забувала.

  • Наречену, у якої відмовили ноги, до ЗАГСу поніс на руках

   Наречену, у якої відмовили ноги, до ЗАГСу поніс на руках

   Їх називали у школі трьома мушкетерами – Саша, Санька і Шура. Саша – відмінниця з першого класу, активістка. Її у школі всі у приклад ставили. А от хлопці – Санька і Шура – були такими собі «середнячками». Всі дивувалися, як це розумниця-красуня Саша з ними дружить.

  • Сестра-близнючка відбила коханого

   Сестра-близнючка відбила коханого

   Ці світловолосі близнючки Ліда і Ліна були знаменитостями у селі. Що вже поплакали від них і вчителі у школі, і бібліотекарка, і продавчиня у магазині. Добряче натерпілися і їхні батьки, поки діти виросли. Бо були дівчата схожі, як дві краплі води, і дуже капосні.

  • Розлучилися заради нової квартири для доньки

   Розлучилися заради нової квартири для доньки

   Важкі то були роки. Безробіття, бідність, безгрошів’я… Петруки повернулися з Камчатки, де працювали після університету. Добре, що зуміли обміняти двокімнатну квартиру на таку ж оселю у місті неподалік рідного села. Це було справжньою удачею.

  • Стала дружиною для двох рідних братів

   Стала дружиною для двох рідних братів

   Коли Марина поставила батьків перед фактом, що вона виходить заміж, ті аж заклякли. Вони і не здогадувалися, що їхня дочка-розумниця вже кавалерів водить. Лише 17 літ відсвяткували. Коли тільки встигла? *** Діло молоде і нехитре.

  • Родове прокляття через одруження двоюрідних брата і сестри

   Родове прокляття через одруження двоюрідних брата і сестри

   – Ваню, тобі вже 45 років стукнуло, а ні невістки, ні внуків я так і не дочекалася, – тяжко зітхнула мати. – Скоро на той світ піду, а ти з ким зостанешся?   Вони сиділи вдвох на лавочці коло невеликої сільської хатини.

  • Познайомилися в Інтернеті, а одружилися під свист ворожих куль на війні

   Познайомилися в Інтернеті, а одружилися під свист ворожих куль на війні

   Василь просто марив театром. Після школи хлопці в дворі у футбол ганяють, а він тільки й знає, що всякі сценки молодшій сестричці ставити. Так і виросла Світланка на братових казках. А він подорослішав на її найщиріших аплодисментах.

  • За день до весілля продав свою наречену товаришу через борги

   За день до весілля продав свою наречену товаришу через борги

   – Доцю, яку думу гадаєш? – усміхнулася мама до Тані, яка нічого не їла, а зажурено дивилася у вікно. Дівчина важко зітхнула, мить помовчала, ніби роздумуючи, чи відкривати матері таємницю.     А тоді зізналася: – Не знаю, якого жениха вибрати.

  • «Забезпечувати він буде тільки мене»: війна свекрухи і невістки за сина

   «Забезпечувати він буде тільки мене»: війна свекрухи і невістки за сина

   Толика вона виховувала сама. З чоловіком розлучилася давним-давно.  Відколи влаштувалася працювати в банк, доволі швидко стала просуватися по кар’єрній драбині. Аналітичний розум і підчеплений язик Зіни помітили одразу. А ще – її вміння дуже швидко вчитися.

  • Покинув вагітну кохану за місяць до весілля, а від доньки відмовився двічі

   Покинув вагітну кохану за місяць до весілля, а від доньки відмовився двічі

   Свого татка Оля ніколи не бачила. Знала лише, що його звуть Олегом, бо по батькові була Олегівна. Бабуся розповідала, що мама записала справжнього у її свідоцтво про народження, сподіваючись, що він до неї повернеться. Сама ж мама ніколи не розповідала про історію народження доньки.

  • Народити дитину допомогло куряче яйце

   Народити дитину допомогло куряче яйце

   З етичних міркувань проста жінка з поліської глибинки не хоче називати свого справжнього імені. Але щиро розповідає приголомшливу історію народження наймолодшої донечки з надією, що нетрадиційний досвід лікування, на який довелося зважитися, комусь допоможе.

  • Знайшла покинуте в лісі дитя і стала йому мамою

   Знайшла покинуте в лісі дитя і стала йому мамою

   Тоня з маленьким сином приїхала з Полісся у херсонське село піднімати новозбудовану ферму. Чоловіка не мала – ні вдовою не була, ні розведеною. Поплескали люди язиками і врешті стихли.  Бо такої трудівниці, як вона, треба було пошукати.

  • Покинула маму заради непутьового тата

   Покинула маму заради непутьового тата

   – Вам не в хірургію треба, шановна, а в пологовий! – загадково-знущально посміхнувся лікар приймального відділення юній пацієнтці, яку щойно привезла карета «швидкої» з апендицитом.

  • Зробити аборт наказав... монах

   Зробити аборт наказав... монах

   – Олесю! – побачивши дружину біля хати, з радощів вигукнув Сашко. Кинувся до неї, став кружляти кохану на руках. Вони не бачилися понад рік. Мусив їхати в Португалію, бо хотів заробити хоч на стареньку, але свою хату, аби перебратися з Олесею від її батьків.

  • Зустрів перше кохання і позбавив сина спадку

   Зустрів перше кохання і позбавив сина спадку

   Із самісінького ранку у діагностичному відділенні міської лікарні була метушня. «Відмучився, – шепотіли санітарки. – Прийми, Господи, його душу, нехай спочиває з миром». «Он, дивись, уже прилетіли родичі.

  • Кохання знайшла у… монастирі

   Кохання знайшла у… монастирі

   Ліда не могла дочекатися весілля своєї найліпшої подруги, у якої мала бути за старшу дружку. Адже жила у глухому поліському селі, де скніла за буденними клопотами: корова, свині, гуси… Вдень – уроки в школі, з обіду – довгі самотні вечори. Ще й батьки любили перехилити чарку.

  • Вперше поїхала на екскурсію і… вийшла заміж

   Вперше поїхала на екскурсію і… вийшла заміж

   У Галі на роботі тільки й мови: коліжанки збираються на триденну екскурсію за кордон. Завели собі таку моду – щороку їдуть в якусь країну. Цього разу запланували побачити Чехію. І Галину підбивають, а вона все ніяк. Грошей шкода, та й мама, з її важким характером, явно не зрадіє.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×