• Невигадана історія RSS

  • Перша зустріч з мамою – у 17 літ

   Перша зустріч з мамою – у 17 літ

   Валя дуже хотіла на випускному виглядати не гірше, ніж її однокласниці: мати гарну зачіску, туфлі і, звісно, сукню. Тато пообіцяв, що подбає про це. Але… Вчора його поклали в лікарню – серце схопило. Мама б, певно, неодмінно щось придумала, допомогла. Та її нема. Давно нема.

  • Закохався у дружину... після розлучення

   Закохався у дружину... після розлучення

   Олег і Катя вперше зустрілись у церкві. Хлопець відразу побачив нову гарну дівчину і не зводив з неї очей усю службу. Вона це помітила і ніяково відводила погляд. А коли підійшов, щоб познайомитися, сказала: – Бог тебе любить.

  • Прокльони і хвороби за вкрадені людські гроші

   Прокльони і хвороби за вкрадені людські гроші

   Дід Петро підставив спину під літнє сонечко. Вигрівався. А поглядом вишукував хоч одного перехожого на вулиці. Не на порожню балачку сподівався, хотів попросити помочі: по таблетки в аптеку до райцентру з’їздити. Обернувся. Закректав. Глянув на свою хатиську. Так називали його дім люди.

  • Священик заради коханки відмовився від дітей і... церкви

   Священик заради коханки відмовився від дітей і... церкви

   Небо зранку насупилося, з темних хмар хлинуло рясним літнім дощем. У такт грозовій мелодії забили й церковні дзвони – кликали людей до храму. Здавалося, вони не співали, як завжди, а чомусь теж плакали, як і небеса. Отець Сергій неквапом перевдягався, хоч у церкві вже було людно.

  • Закохалися на... весіллі своїх дітей

   Закохалися на... весіллі своїх дітей

   Тетяна з важким серцем їхала додому з італійських заробітків. Здавалося б, душа має співати, бо ж дочка заміж виходить! Ще й доволі вдало: майбутній зять  – викладач університету, незабаром захистить кандидатську, сват – власник мережі ресторанів.

  • Їздив на заручини до однієї, а одружився з іншою

   Їздив на заручини до однієї, а одружився з іншою

   Марія Олександрівна прибралась як пава. На всі пальці золоті персні наділа, ще й на зап’ясток масивний браслет начепила: хай бачать свати, яка вона багачка. І сина змусила товстезний ланцюжок із хрестом на шию натягти. Лише чоловік упирався й не хотів чванитися.

  • Знайшла чоловіка... на спір

   Знайшла чоловіка... на спір

   – Чого киснеш який день? Вставай! Не ти перша – не ти остання! – подруга Оля стягувала з дивана заплакану Аллу, яка, скрутившись клубочком, непорушно лежала і дивилась у вікно. – Пі­демо день Ольги святкувати.

  • Привезла італійця в глухе село і... покинула

   Привезла італійця в глухе село і... покинула

   Нінка кілька років не навідувалася до рідної домівки. Жила і працювала в Італії. Тож коли ввечері перед похиленим парканом зупинилося таксі, а з нього виліз лисуватий смуглий дідок, який галантно подав руку дамі у капелюшку, сусідка не одразу допетрала, що то за гості нагрянули.

  • 15 літ каторги за те, що налупив коханця жінки

   15 літ каторги за те, що налупив коханця жінки

   Замолоду Гриць гарним парубком був! Чорний густий чуб і великі небесно-голубі очі не одній дівці ночами снились. А головне – дуже добрий.

  • Хату збудували з «могильних» дерев

   Хату збудували з «могильних» дерев

   Марійка останні два роки мріяла вирватися з батьківської хати. Вона була найстаршою із семи сестер. Господарка, догляд за меншими дітьми – майже все було на ній, поки батьки їздили по заробітках. А ще ж у школу мусила ходити.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!