• Невигадана історія RSS

  • Кинув у труси гранату

   Кинув у труси гранату

   – Тату, ти скоро з війни приїдеш? – крізь сльози запитував маленький Данилко. – Аж під Новий рік. А що таке? – Мене дядько Володя б’є. І мамку він цілує. А від нього так цигарками тхне, що я спати не можу.   У Віктора все перевернулося у душі.

  • Помста коханій дівчині

   Помста коханій дівчині

   Леся бігала у лікарню щодня. А одного ранку Олег її не дочекався. Стривожено виглядав у вікно, дзвонив, та її телефон був вимкнений. Так до вечора й не прийшла. Цікавився у її подруг, чи не знають, де вона. Казали, що бачили у гуртожитку, але де ходить, не мали поняття.

  • «Дам тобі мільйон, тільки вибирайся з хати»

   «Дам тобі мільйон, тільки вибирайся з хати»

   Десять років Василь з Дариною зводили свій півтораповерховий розкішний дім. Стільки намучилися, а коли обставили сучасними меблями та повісили дорогий тюль на вікнах, село облетіла новина: «Розлучається Василь з жінкою».

  • Лікарі лякали, що народить не дитину, а виродка

   Лікарі лякали, що народить не дитину, а виродка

   Валя з Андрієм зустрілися, коли їй було лише 20, і вона приїхала по комсомольській путівці в молоде місто енергетиків Прип’ять працювати в дитячому садочку. А він у свої 25 був інженером-атомником. Вони закохалися один в одного з першого погляду, через місяць одружилися.

  • Як усі чотири невістки чоловіка-гультяя ховали

   Як усі чотири невістки чоловіка-гультяя ховали

   Бачили б ви Вальку! Ну, не повертається язик її у 45 літ називати Валентиною Іванівною. Весела, життєрадісна, оптимістка. А як дивиться за собою! Фігуру підтримує спортивними заняттями, влаштовує собі розвантажувальні дні – усе, як і двадцять літ тому.

  • «Нашо мені той секс. Тре чоловіка, щоб хліва поладив»,

   «Нашо мені той секс. Тре чоловіка, щоб хліва поладив»,

   або Як баба Ганя кавалерів у газеті шукала Зима, то була найгірша пора для самотньої бабці Ганни. Не тому, що снігами все заметено, а тому, що довго й нудно тягнуться одинокі вечори. Добре, що газет різних багато передплатила. Любила читати про долі, як ото люди сходяться, пару знаходять.

  • На Пасху старі батьки зійшлися докупи

   На Пасху старі батьки зійшлися докупи

   Приїхавши на вихідні у село, Леся металася з однієї хати в іншу. На окраїні у старій халупці жив батько. На сусідній вулиці – мати. Років сорок тому, ще у молоді літа, вони раптом розбіглися. Тож Лесі, їхній єдиній доньці, шкода було обох.

  • Молитва за тата-бійця

   Молитва за тата-бійця

   Відколи Андрій Петренко добровільно пішов воювати за Україну, його п’ятирічний Дмитрик місця собі не знаходив.  – Коли татко повернеться? – допитувався у мами ледве не щогодини, никаючи з кутка в куток. – Повернеться, синку, неодмінно повернеться.

  • Наречену знайшла… теща

   Наречену знайшла… теща

   У дворі Майю Семенівну називали «фюрером у спідниці». Якщо вже вона щось вирішила і сказала «ні», жодна сила на землі не могла її змусити передумати.

  • Народила і кинула дитину у… піч

   Народила і кинула дитину у… піч

   Валя довго не могла відійти від шоку. Їй вже було 43, а знову відчула, що під серцем носить маля. Вже ж онуки по подвір’ю бігають, а тут самій скоро доведеться з пелюшками бавитися. Не знала, радіти щастю чи оплакувати свій «зальот».  Та поговорити про це не було з ким.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!