• Невигадана історія RSS

  • З чоловіком звів… ведмедик доньки

   З чоловіком звів… ведмедик доньки

   – Напевно, твій Мишко грає з тобою у хованки, – заспокоювала Надя свою  донечку Олечку, а в самої серце стискалося. Де ж міг подітися її улюблений ведмедик? Це ж останній подарунок тата.

  • Дві любові Гришки – горілка та книжки

   Дві любові Гришки – горілка та книжки

   Цього маленького з вічно нестриженим чубом чоловіка і старе, і мале в селі кликало Гришкою. Він усе життя пропрацював у колгоспі, а коли там не було роботи, то йшов «наймитувати» до людей. Ніхто не знав точно, скільки йому років, бо небритий та немитий виглядав, наче старий дід.

  • Замість боргу віддала… чоловіка

   Замість боргу віддала… чоловіка

   Оля і Віталик усе життя були сусідами. У кожного своя сім’я, свої радощі і печалі. Навіть долі схожі. Обох виховували тільки мами. Нікуди не виїхали із селища після школи і були нещасливими у шлюбі. Олин тато пішов із сім’ї, коли їй було три роки. Де він пропав – ніхто не знає.

  • Незрячого сина зцілила йорданська вода

   Незрячого сина зцілила йорданська вода

   Ольга з Віктором були одружені вже багато років, а лелека все оминав їхній дім. І ось на трояндове весілля (десять літ після шлюбу) Бог зробив парі неймовірний подарунок: Оля завагітніла.

  • Збиралася вмирати – і вийшла заміж

   Збиралася вмирати – і вийшла заміж

   Листи в армію летіли чи не щотижня. У них Таня писала Петьці, як любить його, розповідала про сільські новини, хто до кого ходить, хто з ким одружився. Та після Нового року від його Тані – жодної звісточки. Петька непокоївся, переживав: може, що сталося?

  • Збиралася вмирати – і вийшла заміж

   Збиралася вмирати – і вийшла заміж

   Листи в армію летіли чи не щотижня. У них Таня писала Петьці, як любить його, розповідала про сільські новини, хто до кого ходить, хто з ким одружився. Та після Нового року від його Тані – жодної звісточки. Петька непокоївся, переживав: може, що сталося?

  • З коханим познайомив… собака

   З коханим познайомив… собака

   На роботі у Каті на особисті теми говорити не прийнято. Але і без цього вона розуміла, що на неї дивляться, як на білу ворону. За два роки, що працює у фірмі, дівчина була єдиною, хто ніколи не поспішав на побачення, кому ніхто не приносив букети.

  • Кохання почалося з… милостині

   Кохання почалося з… милостині

   – Та щоб тебе шляк трафив! – горланила на всю вулицю тітка Женя, волочучи за комір сина, що ледве тримався на ногах. – Оце Господь синочка послав, оце кара на мою бідну голову! Вона втомилася від постійних пиятик Андрія. Мати проклинала сина, на чому світ стоїть.

  • Помста сусідів

   Помста сусідів

   Друзів розвела не кохана дівчина, а яблуня і «Москвич» Андрій та Василь дружили з дитинства. Ходили в один клас, сиділи за однією партою і разом в Афганістані їли солдатську кашу з однієї миски. Василь навіть одного разу врятував Андрія від засідки.

  • Теща-«стара корова» підставляє судно зятеві

   Теща-«стара корова» підставляє судно зятеві

   Ніна ледве затягнула застібку на здоровенній рябій торбі. Добрячу передачу спакувала дітям до міста. Раніше лише для своєї любої Наталочки харчі передавала, а віднедавна і для її кавалера. «А може, й майбутнього зятя», – тішила себе надією.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!