• Невигадана історія RSS

  • Зі світу звели… кошенята на груші

   Зі світу звели… кошенята на груші

   Дід Гриша останнім часом дуже подався. Здавалося, час не лише зморшками боронував обличчя, а й страшенно порубцював його душу. Став зовсім мовчазним, відлюдькуватим. У побляклих очах не світилося життя. Був першим жартівником  на селі Замолоду Гришка був першим веселуном на селі.

  • Прийшла коханка до жінки… чоловіка забирати

   Прийшла коханка до жінки… чоловіка забирати

   «Поїзд «Сімферополь-Київ» прибуває на третю колію. Стоянка – п’ять хвилин», – пролунав чарівний жіночий голос з динаміка. «Ху-у, встиг», – зітхнув з полегшенням Роман. В одній руці він тримав букет троянд, в іншій – морозиво.

  • Узяла до себе в дім хворого сироту

   Узяла до себе в дім хворого сироту

   А як сама злягла – опинилася в інтернаті Коли Інні запропонували роботу вчителем у школі-інтернаті, вона з радістю погодилася. Ще б пак: тільки закінчила інститут – і одразу отримала непогану посаду. Тоді й не думала, що той сиротинець змінить її долю.

  • Хотіла невістку – городську та вчену

   Хотіла невістку – городську та вчену

   Про колгоспну бухгалтерку Зою Семенівну в селі казали: «Їй палець в рот не клади, а то відкусить!» Була жінкою вольовою та вредною. Чортів давала вдома й на роботі. А що вже вислухав син, коли заїкнувся, що одружуватися буде на сусідській дівчині!  «Тобі селючка не пара!

  • Покинула нареченого – і гляділа чужих дітей

   Покинула нареченого – і гляділа чужих дітей

   Дівчина поступила в педінститут, коли повернувся з армії Толік, високий, змужнілий хлопець, за яким бігала не одна дівчина. Кілька разів провів її з клубу і, зустрівши іншу, до Тані більше не підходив. А вона нафантазувала собі любов, про яку парубок навіть не здогадувався.

  • Дві невістки вижила, третю – прийняла

   Дві невістки вижила, третю – прийняла

   Світлана з чоловіком підібралися під стать один одному: обоє мали підприємницьку жилку. Микола подався на базар торгувати, а вона зайнялася куховарством і помаленьку дійшла до кількох власних кафе та їдалень. Тож 15-річчя свого єдиного сина Ігоря вони святкували вже у новому великому будинку.

  • Познайомилася по Інтернету... зі своїм першим коханням

   Познайомилася по Інтернету... зі своїм першим коханням

   Вони жили у невеликому містечку, де всім про всіх усе було відомо. Тож коли Аня зустрічала посеред вулиці знайомих, вони неодмінно цікавилися, як справи у Віктора: що пише, коли приїде. Всі знали, що як тільки хлопець прийде з армії, вони одружаться.

  • Зцілилася водою з… калюжі

   Зцілилася водою з… калюжі

   Цей незвичайний випадок стався майже сто літ тому в Рожищенському районі. То був час, коли у 1930-х роках ще мирно та дружно жили на Волині українці, поляки та євреї і навіть гостювали один в одного на Різдво. Цю історію старожили довго пам’ятали і передавали наступним поколінням.

  • Колядники врятували бабу від будинку пристарілих

   Колядники врятували бабу від будинку пристарілих

   «Ра-ду-йся, ой, радуйся, зе-е-емле, Син Божий народився…» Бабця Галя підтягувала відому колядку разом з телевізором. Там йшов різдвяний концерт. Співала і плакала, бо вже давно у її хату на хутір ніхто не приходив віншувати.

  • Всиновила... циганча

   Всиновила... циганча

   Бо не мала ні щастя, ні радості, лишень одні біди та смерті Тітка Зеня змолоду була дуже балакуча і жартівлива. Мала добрий характер, бо навіть коли й зчинялася з ким сварка, завжди переводила все на жарт, і за кілька хвилин наставав мир і спокій.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!