• Невигадана історія RSS

  • Відмазала сина від тюрми, і… похоронила

   Відмазала сина від тюрми, і… похоронила

   Літній вечір пронизав гучний скрегіт гальм. За мить почувся глухий удар. Ще секунда – і село здригнулося від крику: – Даринко-о-о-о!!! Якийсь чоловік вибіг зі свого подвір’я і навколішки впав біля залитої кров’ю дівчинки.

  • Одна коханка на все життя

   Одна коханка на все життя

   Андрій і справді любив Марічку, допомагав її матері, бо батько помер ще молодим. І коли прийшла повістка в армію, вирішив зробити заручини. – Навіщо поспішати? – дивувалася Марічка. – Я й так тебе дочекаюся. – Щоб усі знали, що ти тільки моя. А коли вернуся, одружимося.

  • Діда відбила… нянька

   Діда відбила… нянька

   На старості дід Олексій та бабця Зося геть немічними стали. Нема тут що дивуватися – літа. Бог дав, що до вісімдесяти обоє дожили. При пам’яті, ходячі, от тільки здоров’я та рух уже не ті.

  • Женилися з розрахунку і ненадовго, а прожили в любові все життя

   Женилися з розрахунку і ненадовго, а прожили в любові все життя

   Олег Михайлович неквапливо прогулювався власним невеличким обійстям. Як же хороше! Перші дні травня радували теплом. Чоловік тішився, що над розквітлими яблунями літають бджоли. «Садок цього року дасть файний врожай, буде чим внуків зимою пригощати», – подумав господар.

  • Зробила батькову жінку… алкоголічкою

   Зробила батькову жінку… алкоголічкою

   Коли Віта виходила заміж, свято вірила: ось воно – справжнє кохання на все життя. Бо без свого Валентина не уявляла й миті. Певно, тому й наполягла сина назвати Валиком – бо любила це ім’я безмежно.

  • Дитину вигляділа мати колишнього кавалера

   Дитину вигляділа мати колишнього кавалера

   На випускний до Юри зійшлися не лише родичі та друзі, а й сусідка тітка Марія. Лунала музика, хтось розчулено хлипав, а вона дивилася на змужнілого школяра і тихо зітхала.

  • Хто зрадив раз – той зрадить вдруге

   Хто зрадив раз – той зрадить вдруге

   – Він мені зраджує. А я, дурепа, ніяк не вірила, коли медсестри у відділенні шепотілися, – по обличчю Світлани текли два нестримні струмочки гірких сліз.

  • В один день з пологового зустрічав жінку і коханку

   В один день з пологового зустрічав жінку і коханку

   Скільки Ігор на неї не витріщався, та так і не зміг віднайти у цій доглянутій вишуканій жінці бодай щось від колишнього дівчиська. Замість неслухняних довгих кучериків – стильна зачіска. Колір волосся зовсім інший. І очі. Тепер вони не пускають бісики, а випромінюють впевненість і спокій.

  • Кинув у труси гранату

   Кинув у труси гранату

   – Тату, ти скоро з війни приїдеш? – крізь сльози запитував маленький Данилко. – Аж під Новий рік. А що таке? – Мене дядько Володя б’є. І мамку він цілує. А від нього так цигарками тхне, що я спати не можу.   У Віктора все перевернулося у душі.

  • Помста коханій дівчині

   Помста коханій дівчині

   Леся бігала у лікарню щодня. А одного ранку Олег її не дочекався. Стривожено виглядав у вікно, дзвонив, та її телефон був вимкнений. Так до вечора й не прийшла. Цікавився у її подруг, чи не знають, де вона. Казали, що бачили у гуртожитку, але де ходить, не мали поняття.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!