Генпрокуратура відмовила в екстрадиції Михаіла Саакашвілі на запит Міністерства юстиції Грузії

Генпрокуратура відмовила в екстрадиції Михаіла Саакашвілі на запит Міністерства юстиції Грузії

Україна

Генеральна прокуратура України закінчила екстрадиційну перевірку за запитом Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії про видачу Михайла Саакашвілі для притягнення до кримінальної відповідальності за низку злочинів, нібито вчинених ним з використанням службових повноважень у період, коли він обіймав посаду президента у цій державі.

«За результатами перевірки Генеральна прокуратура України дійшла висновку про існування ризику того, що запит про видачу Саакашвілі зроблено компетентними органами Грузії з метою його переслідування з політичних мотивів. Крім того, його екстрадиція суперечила б вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року», – йдеться в офіційному повідомленні ГПУ..
За таких обставин Генеральною прокуратурою як центральним органом України з питань видачі правопорушників прийнято рішення про відмову в екстрадиції Саакашвілі, про що повідомлено грузинських колег.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!