Парламент Чехії ратифікував угоду про асоціацію ЄС з Україною

Парламент Чехії ратифікував угоду про асоціацію ЄС з Україною

Україна

Парламент Чехії ратифікував угоду про асоціацію Євросоюзу з Україною. Документ вже направлений на підпис президенту Мілошу Земану.

«За ратифікацію проголосували 107 з 138 депутатів… Процес ратифікації завершиться, коли свій підпис під документом поставить президент республіки Мілош Земан", — йдеться у повідомленні прес-служби парламенту Чехії. Голосування завершилося після активних дебатів близько опівночі. Проти ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС виступила фракція комуністів, це 29 парламентаріїв.

Як відомо, верхня палата чеського парламенту ратифікувала угоду в грудні 2014 року. Нині 24 з 28 країн-членів Європейського союзу повністю завершили парламентський процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Останньою була Італія. Процес ратифікації ще не почали в Греції та на Кіпрі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!