Верховна Рада розгляне законопроект щодо легалізації проституції

Верховна Рада розгляне законопроект щодо легалізації проституції

Україна

У Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про регулювання проституції та діяльності секс-закладів» авторства Андрія Немировського із групи «Воля народу». Нардеп вважає, що цей документ навіть допоможе зменшити безробіття та наповнити бюджет.

Текст законопроекту на сайті поки відсутній, але «Українська правда» ознайомилася з пояснювальною запискою, наданою редакції Немировським.

У документі автор нагадує, що проституція легалізована у більшості розвинених країн Євросоюзу, а її нелегальність в Україні грає на руку криміналітету і завдає збитків держбюджету.

«Правова невизначеність у сфері проституції та діяльності секс-закладів на сьогодні є складовою кримінального бізнесу. Державний бюджет не отримує доходу від проституції у вигляді податків та інших платежів у бюджет. Таким чином, проституція потребує цивілізованого державного регулювання, закріплення соціальних гарантій повій, а також отримувати додаткове джерело надходжень у бюджет», – вважає Немировський.

Крім того, зауважив депутат, відсутність державного регулювання призводить «до розвитку сфери торгівлі людьми, насильницького втягування в тому числі неповнолітніх до секс-бізнесу».

Основними завданнями запропонованого законопроекту Немировський назвав «забезпечення суспільних інтересів, пов’язаних із наданням сексуальних послуг; захист неповнолітніх та інших незахищених соціальних груп населення від втягування у примусове сексуальне рабство; надання сексуальних послуг на законних підставах; зменшення рівня безробіття».

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Aleks
    21 вересня 2015 року, 16:39 - Відповісти
    0
    Проституция реально самая древняя профессия (гетеры, гейши и др.). Если ее легализовать, доходы от публичных домов перейдут от "крыш" к государству. И секс станет безопаснее.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!