Перекидання Путіним російських військових із Донбасу в Сирію спричинило панічні настрої в «ДНР⁄ЛНР»

Перекидання Путіним російських військових із Донбасу в Сирію спричинило панічні настрої в «ДНР⁄ЛНР»

Україна

Наказ Генштабу Збройних сил РФ на виведення до Росії з Донбасу деяких підрозділів регулярних російських військ і окремих найбільш боєздатних формувань російських найманців для подальшого їх перекидання в Сирію викликав паніку в ДНР і ЛНР. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише військовий експерт, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Керівництво місцевих терористів вважає, що Москва відмовляється від планів подальшої ескалації конфлікту на Донбасі й кидає місцевих терористів напризволяще, — повідомляє експерт. — Паніку підсилюють чутки про підготовлюване посилення Прикордонними військами ФСБ охорони держкордону РФ із Україною на ділянках, що межують із окупованими районами, для запобігання потраплянню на територію Росії «небажаних елементів» із числа власних найманців і місцевих бойовиків».

«У багатьох бандформуваннях і «органах управління» 1-го і 2-го «армійських корпусів» (ДНР і ЛНР) спостерігається від’їзд російських «радників» із числа кадрових офіцерів ЗС РФ на територію Росії», — додає Тимчук.

Координатор «Інфоспротиву» уточнює, що наразі немає інформації про те, йдеться про ротацію чи ГШ ЗС РФ дійсно згортає військову «допомоги» місцевим бойовикам.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!