В Астані пройшла зустріч Порошенка з Назарбаєвим

В Астані пройшла зустріч Порошенка з Назарбаєвим

Україна

У Астані відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка та Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва у форматі «віч-на-віч».

На початку зустрічі Порошенко подякував Назарбаєву за чітку, тверду позицію Казахстану щодо підтримки територіальної цілісності й суверенітету України на міжнародній арені. 

Глава Української держави подякував за запрошення відвідати з візитом Казахстан, який упродовж багатьох років є для України надійним партнером. «Наші країни пов’язують торговельно-економічні, соціальні й інші зв’язки. Ми вдячні, що українці почувають себе у Казахстані як удома», – наголосив Президент.

Він зазначив, що Україна зацікавлена у розвитку всебічної співпраці з Казахстаном – у торговельно-економічній, енергетичній, гуманітарній та інших сферах. Глава держави наголосив на значному потенціалі двостороннього співробітництва, особливо у сферах енергетики, космосу, машинобудування, культурних зв’язків. Президент висловив сподівання, що сьогодні буде обговорено план дій на найближчі роки.

Петро Порошенко також привітав Нурсултана Назарбаєва з державним святом – 550-ю річницею створення Казахського Ханства. «Це дуже важливе свято, символ казахської державності й історичних коренів Вашої держави», – зазначив Президент.

Переговори продовжилися у розширеному складі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×