«Відволожене» насіння підсушать «взуттєві» пакетики

«Відволожене» насіння підсушать «взуттєві» пакетики

Україна

Багато хто звертав увагу: купуючи нове взуття, в коробці, окрім вподобаної пари, лежать й маленькі пакетики, наповнені гранулами (силікагелем). Думаєте, що то непотріб і викидаєте? Але ці пакетики можуть стати вам у пригоді у різних ситуаціях.

Наприклад, ви випадково замочили свій мобільний телефон. Аби реанімувати пристрій, його слід вимкнути, вийняти батарею, картки і все на кілька годин покласти у ємність з гранулами. Силікагель відмінно висушить. А ще, «чарівні пакетики», якщо кинути їх у сумку зі спортивною (або робочою) формою, нейтралізують запах змінного взуття і пітної футболки.

Допоможе силікагель і городникам. Кожен власник дачної ділянки стикається з проблемою, коли посівний матеріал не повністю витрачається, через що доводиться зберігати залишене насіння у відкритому пакетику. За зиму насінини «відволожуються» і вже не годяться для посадки. Але якщо висипати їх в герметичну посудину і покласти поруч згадані пакетики, насіння не втратить свою придатність.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×