СБУ затримала українського розвідника, який був шпигуном і «зливав» «ДНР» своїх колег

СБУ затримала українського розвідника, який був шпигуном і «зливав» «ДНР» своїх колег

Україна

Співробітники Служби безпеки України викрили агента російських спецслужб – військовослужбовця Збройних сил України,  підрозділ якого базується безпосередньо на лінії розмежування.

Як зазначають у прес-центрі СБУ, терористи «заслали» агента до ЗСУ під час однієї з хвиль мобілізації. Згодом, після призначення командиром розвідувальної груп, він мобільним зв’язком та під час особистих зустрічей на тимчасово окупованій території передавав бойовикам інформацію про розташування бойових позицій своєї частини та місця виконання завдань розвідувальними групами ЗСУ.

За завданням російських кураторів агент схиляв до переходу на бік терористів військовослужбовців своєї розвідгрупи. За це йому було обіцяно «підвищення по службі» у терористичній організації «міністерство оборони ДНР» та забезпечення будинком або квартирою.

Співробітники спецслужби за сприяння керівництва військової частини затримали командира та членів розвідгрупи перед виходом на бойове завдання. Військовослужбовці утримуються під вартою. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=CM3fsnJc8I0

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!