Корови з очима на... дупах

Корови з очима на... дупах

Україна

В Австралії вчені знайшли оригінальне рішення у боротьбі з хижаками, які викрадають та поїдають корів. Вони зробили з годувальниць… мутантів. Але не генетичних. Їм на дупах намалювали додаткову пару очей – виразних, великих.

Автор ідеї – австралійський біолог Ніл Джордан. Вона спала йому на думку після спостережень над хижаками. Каже, леви – ліниві тварини, тому намагаються із засідки нападати зненацька ззаду, а не наздоганяти здобич, яка тікає. На думку вченого, лев думає, що корова бачить його, тому й вирішує не нападати. Аби підтвердити свою гіпотезу, Джордан iз групою колег провів експерименти, які  виявилися обнадійливими: у стаді із 62 корів, де третина були позначені «очима», за 10 тижнів від зубів хижаків загинуло лише три тварини, причому — жодної «окастої».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×