У Верховній Раді вважають, що треба б контролювати Московський Патріархат

У Верховній Раді вважають, що треба б контролювати Московський Патріархат

Україна

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, у якому йдеться про надання особливого статусу організаціям, які контролюються країною-агресором. Про це йдеться у законопроекті № 4511, зареєстрованому на сайті Верховної Ради, передає Еспресо ТВ.

Авторами даного законопроекту є депутати «Народного фронту», БПП та «Самопомочі». Згідно з ним, з'явиться особлива реєстрація статутів зазначених релігійних організацій. Також таким організаціям необхідно буде підписувати договорів з державою про свою діяльність. Кандидати на посаду в зазначеній організації повинні узгоджуватися з відповідним центральним органом виконавчої влади. Релігійним організаціям потрібно буде повідомляти про запрошення іноземців для проведення проповідницької діяльності на території України.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!