Порошенко натякнув, що е-декларування на банальному оприлюднені статків не закінчиться

Порошенко натякнув, що е-декларування на банальному оприлюднені статків не закінчиться

Україна

Президент Петро Порошенко назвав великим кроком запуск системи електронного декларування, але дав зрозуміти, що далі декларанти повинні пояснили яким чином накопичили свої статки.

«Багато тих, хто зараз декларував, приписали собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім їм дозволить уникнути перевірки. Але ключова позиція – це підвести риску, того що вони робили 25 років. І далі поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші. Народ і суспільство має це знати. Боротися треба не з багатими, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі», - зазначив Порошенко.

Порошенко, на продовження теми, зазначив, що Україна має реформуватися швидкими темпами. 

«Аналіз досвіду багатьох країн свідчить, про досягнення перших незаперечних результатів змін через 3-7 років після їхнього початку. Сінгапур, який є зразком боротьби з корупцією, перші результати отримав через 16 років. У нас немає цих 16 років. Ми навіть 16 місяців не збираємося чекати», - сказав Порошенко.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!