ФСБ намагалося викрасти свого колишнього співробітника Іллю Богданова

ФСБ намагалося викрасти свого колишнього співробітника Іллю Богданова

Україна

Служба безпеки України, Генеральна прокуратура та Національна поліція попередили викрадення колишнього співробітника ФСБ Іллі Богданова, яке організували та оплатили російські спецслужби. Нині Богданов громадянин України. На його голову полювали ГРУ ГШ РФ та ФСБ.

СБУ отримала інформацію про те, що на Харківщині планується переправити через українсько-російський кордон викраденого раніше Богданова. На кордоні з Росією оперативники спецслужби спільно з бійцями «Альфи» затримали двох зловмисників – громадян України – при спробі переправлення Іллі Богданова до РФ. Організатором викрадення був завербований два роки тому підприємець, колишній депутат Харківської обласної ради від Партії регіонів. У розпорядженні правоохоронців є платіжні доручення, що підтверджують переказ грошей з території Росії – оплата організатору за викрадення людини, а також аудіозаписи перемовин організатора та його куратора.

https://www.youtube.com/watch?v=DP-gtV9i16Q

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!