Ніж у спину від Ярослава Качинського

Ніж у спину від Ярослава Качинського

Україна

Схоже, Україна поступово втрачає одного з головних союзників на євроарені. У Польщі все більше розкручується інформаційний маховик ненависті до українців у зв’язку з подіями, пов’язаними з Волинською трагедією. На жаль, нинішнє керівництво сусідньої держави свідомо ллє олію у вогонь. Минулого та вже цього тижня шокував своїми заявами голова керівної партії Польщі «Право і справедливість» Ярослав Качинський. Зокрема, в інтерв’ю одному з польських видань він дозволив собі стверджувати, що українці «перевершили німців у жорстокості проти поляків».

«Ми не можемо впродовж років погоджуватися, щоб в Україні був культ людей, які вчинили геноцид щодо поляків. Коротко кажучи, це справа певного вибору України. Я чітко сказав пану президенту Порошенку, що з Бандерою вони в Європу не ввійдуть. Це річ для мене зрозуміла, ми і так виказали величезну терплячість, але всьому є межі», – зазначив Качинський.

Як би ми не старалися не помічати проблеми, вона є. Нинішня польська еліта при владі відкрито проявляє імперіалістичні замашки. Поведінка керівництва країни викликає реакцію й у суспільстві. За останні місяці почастішали випадки побиття українців у Польщі за етнічною ознакою.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • добрий бандерівець
    21 квітня 2018 року, 10:58 - Відповісти
    0
    А брат його, був дещо іншої думки. Тому росіяни його і вбили. А це собаче лайно боїться і готове лизати с... кацапчигам.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!