Білорусь не впускатиме на свою територію людей з паспортами «ЛНР» та «ДНР»

Білорусь не впускатиме на свою територію людей з паспортами «ЛНР» та «ДНР»

Україна

Визнання Росією документів жителів «ДНР» та «ЛНР» не вносить жодних коректив в роботу білоруського прикордонного відомства. В'їхати до Білорусі за такими документами, як і раніше, неможливо, повідомив агентству «Інтерфакс-Захід» офіційний представник Держприкордонкомітету республіки Антон Бичковський.

«Це не вносить жодних коректив в роботу білоруської прикордонної служби. Якщо ми таку людину зустрінемо у себе на кордоні, вона через кордон пропущено не буде, якщо у неї будуть відсутні документи, що дають право перетинання держкордону республіки Білорусь. В'їхати зараз громадяни за цими документами в Білорусь на кордоні з Україною, Євросоюзом не можуть. Також буде порушенням законодавства і в'їзд їх через російсько-білоруську ділянку кордону», – сказав Бичковський.

Хоча останнє, за його словами, це більше компетенція міністерства внутрішніх справ.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!