На Донбас прибули групи російського ГРУ, які готують серйозні диверсії протии ЗСУ

На Донбас прибули групи російського ГРУ, які готують серйозні диверсії протии ЗСУ

Україна

На декількох ділянках лінії фронту (ділянка від Старогнатіки до Докучаєвська, в районі Тельманове, Невельського, на лівому фланзі Світлодарської дуги від Троїцького до Рассадок) відзначена поява розвідпідрозділів (по 20-25 чоловік) спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ, розбитих на групи (ДРГ) по 5-6 чоловік. По ряду ознак, дані ДРГ готують ряд «гучних» диверсій проти підрозділів ЗСУ на передньому краї і в тактичному тилу.

Про це повідомив координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

Ворожі спецназівці відмінно екіпіровані, дисципліновані, на передовій «працюють» наїздами, все переміщення – в обстановці максимально можливої ​​таємності: приховують обличчя, ніяких відзнак, один одного називають виключно позивними, а то і номерами. У район виконання завдань на передовій прибувають власним автотранспортом, з «місцевим» командуванням і бойовиками спілкуються виключно через службову необхідність, проявляють винятковий інтерес до способів інфільтрації в найближчі тактичні тили українських військ (дуже ретельно і приховано вивчають передові рубежі на цілому ряді ділянок), використовують для ведення розвідки широкий арсенал технічних засобів (зазначаються портативні РЛС і засоби радіорозвідки). Судячи з затребуваною командирами даних груп інформації, особливою увагою будуть користуватися КП і ПУ українських військ, склади боєприпасів і ПММ, базові табори, стоянки бойової техніки, можлива «полювання» на окремих військових начальників сил АТО.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!