За другий паспорт позбавлятимуть українського

За другий паспорт позбавлятимуть українського

Україна

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про ‎внесення змін до закону України про громадянство, який пропонує припиняти ‎українське громадянство осіб, що мають громадянство іншої країни.‎

Документ носить статус невідкладного. Тож на розгляд парламенту він може потрапити уже найближчим часом. У документі уточнюються умови для припинення українського ‎громадянства. Зокрема, це нездача іноземного паспорта при отриманні українського ‎громадянства у встановлений термін.‎ Мова йде лише про осіб, які отримали іноземне громадянство ‎добровільно, і законопроект не поширюється на жителів анексованого Росією Криму.‎ Головним чином документ спрямований проти «хитрих» чиновників та депутатів, які втрачаючи громадянство, автоматично втрачатимуть і право роботи у державних органах влади. Також чималий резонанс закон, у разі його прийняття, матиме у Закарпатті, Чернівецькій області де чимало українців мають угорські і румунські паспорти.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!