СБУ не пустить російську представницю на «Євробачення» у Київ

СБУ не пустить російську представницю на «Євробачення» у Київ

Україна

Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України переможниці російського відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2017» Юлії Самойловій. Потрапити до України вона не зможе три найближчі роки. Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України. Як відомо, Юлія Самойлова у порушення законодавства України приїжджала в анексований РФ Крим і брала там участь у концертній програмі.

Після оприлюднення рішення СБУ в Росії, яка, найімовірніше, свідомо відправила на конкурс співачку в інвалідному візку, прогнозовано почалася інформаційна кампанія про «цинічний і нелюдський акт київської влади». Громадська рада Росії пообіцяла навіть звернутися до Ради Європи та в ООН зі скаргою на рішення СБУ. Також, окрім традиційних образ у бік Києва, пролунали пропозиції про бойкот «Євробачення», а також про необхідність перенесення конкурсу з України можливо навіть до Росії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!