Україна припинила поставки електроенергії на окуповану Луганщину

Україна припинила поставки електроенергії на окуповану Луганщину

Україна

Національна енергетична компанія «Укренерго» припинила перетоки електричної енергії з контрольованої на неконтрольовану територію Луганської області. Причиною припинення енергопостачання є несплата протягом тривалого часу за поставлену і спожиту на неконтрольованій території електроенергію.

Спеціалістами Північної енергосистеми ДП «НЕК «Укренерго», ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» та ДТЕК Луганська ТЕС розроблено та вжито усіх необхідних заходів щодо синхронізації ДТЕК Луганська ТЕС з ОЕС України по мережі 110 кВ, спрямованих для надійної роботи енерговузла Луганської ТЕС.

Окуповані території Луганщини заборгували «Укренерго» за поставлену електроенергію 5,2 мільярди гривень. Після відключення від української енергомережі «ЛНР», найімовірніше, отримуватиме електроенергію з РФ.

Відзначимо, що «ДНР» також боргує Україні за світло 5,8 мільярдів гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!