КБ «Південне» завершує роботу над комплексом «Грім» радіусом дії до 450 кілометрів

КБ «Південне» завершує роботу над комплексом «Грім» радіусом дії до 450 кілометрів

Україна

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» перебуває на стадії остаточного доведення ракети.

Про це пише «Народна армія».

За словами генерального конструктора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова, нині підприємство веде розробку семи проектів в інтересах українського війська. Один із них – оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім». Дальність польоту його ракет становить від 250 до 450 кілометрів. Окрім того, в роботі перебувають і проекти високоточних крилатих ракет наземного і корабельного базування, дві системи ППО з радіусом гарантованого ураження цілі до 150 км (з перспективою до 200–250 км).

До того ж, заводчани здійснюють модернізацію ракетних систем залпового вогню.

Олександр Дегтярьов також додав, що випробування ракетного комплексу має проводитися в Україні, тож треба шукати місце для полігона. При цьому генеральний конструктор КБ «Південне» зауважив, що, на жаль, ці роботи ведуться не за державною програмою, а за рахунок недержавної допомоги Україні, повідомляє Національний промисловий портал.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!