Зрадники з Криму згадали про Україну: хочуть зручно їздити до Європи

Зрадники з Криму згадали про Україну: хочуть зручно їздити до Європи

Україна

Туристичні фірми в окупованому Криму відкрито пропагують послуги з оформлення українського біометричного закордонного паспорта, повідомляє Politeka.

На одному з інформаційних порталів півострова на головній сторінці з’явилася реклама місцевої туристичної фірми. Компанія пропонує жителям анексованого Криму повний спектр консультаційних послуг з оформлення українських документів.

Зокрема, кримчанам пропонують допомогу в оформленні біометричного закордонного паспорта України, який дасть право на безвізовий в'їзд на територію ЄС. Фірма готова проконсультувати щодо заміни фото у паспорті громадянина України, заміні паспорта в зв'язку з псуванням, допомогти з реєстрацією у Києві, отриманні довідки про несудимість.

Також кримчанам пропонують оформити Шенгенську візу в український закордонний паспорт до моменту вступу безвізу в дію.

Згідно із законодавством, жителі тимчасово окупованих територій зможуть отримати біометричний закордонний паспорт та інші українські документи при збереженні внутрішніх українських паспортів. В ЄС також заявили, що для жителів Криму не будуть впроваджені спеціальні правила в'їзду. Безвізовим в'їздом зможуть скористатися жителі анексованого півострова з українськими документами.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!