Визначили десять фіналістів «Євробачення-2017»

Визначили десять фіналістів «Євробачення-2017»

Україна

Вчора у Києві відбувся перший півфінал пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Відкрив конкурс співак з Луцька Дмитро Монатік. У самому ж півфіналі взяли участь представники 18 країн. Згодом відбулося голосування глядачів (журі свої оцінки артистам виставило напередодні офіційного виступу), в якому не могли взяти участь українці. В результаті до фіналу потрапили 10 учасників: «Sunstroke Project» (Молдова), «Dihaj» (Азербайджан), Демі (Греція), Робін Бенгтссон (Швеція), Сальвадор Собрал (Португалія), Кашя Moш (Польща), Артсвік (Вірменія), Ісая (Австралія), Ховіг (Кіпр),

Бланш (Бельгія).

Другий півфінал відбудеться у четвер. На суботу запланований фінал «Євробачення-2017». Окрім переможців півфіналів до нього автоматично потрапить український гурт O.Torvald на правах господаря конкурсу, а також представники від «великої п’ятірки» - Великої Британії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!