Субсидії через комунальні борги не позбавлять

Субсидії через комунальні борги не позбавлять

Україна

Це стосуватиметься лише тих громадян, які звернуться по таку державну допомогу вперше. Про це повідомили у Мінсоцполітики. Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою у минулому заборгованістю за комунальні послуги.

Тому, якщо родина за рік не сплатила боргів за комуналку, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 роки). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме в управління соціального захисту від надавачів комунальних послуг. Нових субсидіантів це не торкнеться.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а із жовтня – на новий опалювальний сезон.

За наявності у субсидіантів двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, яка накопичилася в минулому – до оформлення допомоги, субсидію на наступний період призначатимуть за умови погашення боргу або оформлення договору його реструктуризації. 

Теги: субсидії

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!