«Закон Савчеко» скасували

«Закон Савчеко» скасували

Україна

Верховна Рада скасувала так званий «закон Савченко», який передбачав зарахування одного дня попереднього ув’язнення (перебування у СІЗО під час слідства) за два дні позбавлення волі.

Автором чергових змін до Кримінального кодексу України став член депутатської групи «Відродження» Антон Яценко. Представляючи документ у парламентів, він навів статистику щодо «результатів» дії «закону Савченко». За його словами, з 10 тисяч звільнених півтори тисячі скоїли повторні злочини, серед них важкі – вбивства і згвалтування.  У законопроекті Яценка передбачено, що ув'язнення зараховуватиметься судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день. За таку трактовку проголосували 227 народних депутатів. Закон набере чинності з наступного дня після опублікування.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!