На Донеччину прибула група офіцерів російського ГРУ, щоб активізувати «розвідку «ДНР»

На Донеччину прибула група офіцерів російського ГРУ, щоб активізувати «розвідку «ДНР»

Україна

В «1-й АК ДНР» прибула нова група офіцерів ГРУ ГШ ЗС РФ, метою якої є переформатування і підвищення ефективності роботи «військової розвідки ДНР». Головна причина такої необхідності – різке зниження кількості і якості здобутої інформації (протягом травня-червня), повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Військова розвідка ДНР» стала поступово втрачати свої «агентурні позиції» в районах та місцях дислокації штабів, командних пунктів та ПУ сил АТО, які, на думку представників російського ГРУ, повинні перебувати під постійним наглядом і контролем. Як вказали в своє виправдання представники керівництва «військової розвідки ДНР», основною причиною зниження ефективності роботи є різка активізації контррозвідувальних заходів СБУ на прифронтовій території, контрольованої України. Однак, на думку офіцерів ГРУ, причинами неефективності роботи є ряд факторів, пов'язаних з низьким рівнем професіоналізму самих співробітників «розвідки ДНР» – недбалість у роботі кураторів, недотримання конспірації (у тому числі використання відкритих каналів зв'язку)», – йдеться у повідомленні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!