З помідорного дерева збирають... 1,5 тонни томатів!

З помідорного дерева збирають... 1,5 тонни томатів!

Україна

Ідеться про помідорне дерево «Спрут F1». Це виведений кілька років тому гібридний сорт томатів, що відразу викликав величезний інтерес серед фермерів, городників та дачників. Його висота може сягати чотирьох метрів і навіть більше, а площа крони – 40-50 «квадратів». Річний урожай «Спрут F1» дає просто фантастичний – близько 14 тисяч помідорів, загальна вага яких дорівнює 1,5 тонни!

Свою назву чудо-томат отримав недарма – помідорне дерево, немов спрут (морська тварина зі щупальцями з присосками), обплітає весь збудований для нього каркас теплиці. Головні особливості сорту – висока врожайність і стійкість до хвороб. Він має генетично закладену потужну кореневу систему і добре розвинене листя. Грона «Спрут F1» закладає через два-три листки, кожне з яких дає п’ять-шість плодів середньою масою 100-160 грамів. Томати мають округлу форму, м’ясисті, соковиті.

Хоча є й свої мінуси. Виростає це помідорне дерево за рік-півтора, тому в кліматичних умовах нашої країни продуктивне вирощування можливе тільки в теплицях, які цілий рік добре обігріваються й освітлюються. При вирощуванні у звичайному парнику за три літніх місяці городник-початківець зможе отримати досить високу рослину, яка за сезон принесе близько 10 кг плодів.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!