Що робити боржникам за комуналку, аби отримати субсидію?

Що робити боржникам за комуналку, аби отримати субсидію?

Україна

Як ми вже неодноразово писали, з 1 травня 2017 року Кабмін увів більш жорсткі вимоги до отримувачів субсидій на житлово-комунальні послуги. Зокрема, відповідна постанова передбачає, що, коли у громадянина є прострочена заборгованість з оплати комунальних послуг більш як за два місяці, субсидія на наступний термін не призначається. Про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення  має інформувати особу. Але це зовсім не значить, що втратите державну допомогу на наступний період.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закі­нчення дії попередньої субсидії, в іншому разі – з кінця місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Тому всім боржникам, аби мати субсидію, варто звернутися до організації-надавача послуг, щоб укласти угоду реструктуризації боргу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!