Компанія Ахметова має сплатити Ощадбанку майже мільярд

Компанія Ахметова має сплатити Ощадбанку майже мільярд

Україна

Господарський суд Києва частково задовольнив позов «Ощадбанку» і дозволив стягнути з ТОВ «ЕСУ», що належить Ринату Ахметову, 955 млн грн заборгованості за облігаціями. Про це свідчить рішення суду від 2 серпня 2017 року, опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 802,4 мільйона гривень становить основний борг, а 29,7 млн гривень 3% річних та 122,7 млн гривень склали втрати від інфляції.

Згідно з судовими матеріалами, 2013 року «Ощадбанк» отримав 2 млн облігацій ТОВ «ЕСУ» номінальною вартістю 1000 гривень кожна. Наразі банк володіє 839,1 тисячами облігацій, які мали бути погашені в березні, проте цього не сталося. Загальний обсяг випуску цінних паперів склав 4 млрд гривень.

У рішенні суду констатується, що ТОВ «ЕСУ» подало клопотання про відстрочку виконання рішення суду на 5 років — до 30 липня 2022 року. Проте суд надав відстрочку тільки на рік з моменту вступу рішення в силу.

Джерело: Громадське ТВ

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!