Презентували офіційний тикер художньої стрічки «Кіборги»

Презентували офіційний тикер художньої стрічки «Кіборги»

Україна

Державне агентство з питань кіно презентувало офіційний тизер фільму режисера Ахтема Сеітбаєва «Кіборги». Він присвячений подіям та особистостям оборони аеропорту Донецька.

Знята стрічка «Ідас Філм» за підтримки Держкіно України. Її бюджет склав 47 мільйонів гривень. Генеральним партнером фільму стала компанія «Київстар», за підтримки якої творці фільму змогли втілити в життя свої наймасштабніші задуми у зйомках.

Стрічка вийде на широкі екрани 6 грудня 2017 року. Консультантами під час зйомок працювали реальні оборонці ДАПу, також актори мають прототипів із реального життя. Побут та позиції наших воїнів аеропорту відтворено у декораціях за допомогою наявних фото- та відеоматеріалів.

Як каже Ахтем Сеітбаєв, хоча стрічка й насичена сценами бойових дій, вона не про війну, а про людей, їхній незламний характер.

https://www.youtube.com/watch?v=dVFq1VIJlog

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!