На казначейських рахунках накопичилася рекордна сума коштів

На казначейських рахунках накопичилася рекордна сума коштів

Україна

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку України у серпні зросли на 17,08 мільярда гривень, або на 38,8% – до історичного максимуму в 61,2 мільярда гривень.

Про це повідомив «Урядовий кур’єр» з посиланням на прес-службу Держказначейства України.

Досягнутий рівень є у 2,6 рази більшим від показника річної давності і на 27,5% вищим від попереднього історичного максимуму, досягнутого у кінці 2015 року.

Залишки коштів на кореспондентських і транзитних рахунках банків у серпні також збільшилися, проте не так значно – на 1%, або на 0,47 мільярда гривень. Так, станом на ранок 1 вересня вони становлять 45,3 мільярда гривень.

Крім гривневих коштів, уряд України володіє і валютними коштами. Станом на 1 січня 2017 року вони становили 33,4 мільярда гривень або близько 1,2 мільярда доларів за курсом НБУ.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!