Сенат США затвердив закон, який дозволяє постачати озброєння в Україну

Сенат США затвердив закон, який дозволяє постачати озброєння в Україну

Україна

Cенат США схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 році». У законопроекті передбачається виділити 500 мільйонів доларів для підтримки України у безпековій та оборонній сферах.

Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці українського Президента у «Фейсбуку».

«Важлива звістка перед моєю зустріччю з Президентом США Дональдом Трампом. Проект закону санкціонує надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру. До нього також включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, а також на посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони», – йдеться у повідомленні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!