У Сирії загинув російський генерал, який командував бойовиками «ДНР»

У Сирії загинув російський генерал, який командував бойовиками «ДНР»

Україна

Міністерство оборони РФ офіційно підтвердило загибель свого генерал-лейтенанта Валерія Асапова. Він очолював групу російських військових радників у Сирії. У день своєї смерті перебував на командному пункті сирійських військ, надаючи допомогу в управлінні операцією по визволенню Дейр ез-Зора. Асапов отримав смертельне поранення від розриву міни.

Про це повідомляє ТСН.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Валерій Асапов командував бойовиками терористичного угруповання «ДНР». У серпні 2015 року він очолив так званий «1-й армійський корпус» бойовиків, який дислокується у Донецьку. За участь в бойових діях в Україні 11 червня 2016 року генерал-майору Асапову присвоєно військове звання генерал-лейтенант.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!