Як нараховуватимуть субсидію на тепло?

Як нараховуватимуть субсидію на тепло?

Україна

Субсидію для споживачів, хто користується індивідуальним опаленням, призначатимуть із 15 жовтня до 15 квітня, а для тих, у кого воно  централізоване, – за розпорядженням органів місцевого самоврядування. Про це повідомляють у Кабміні. 

До цього опалювального сезону для сімей, які використовують централізоване опалення, субсидію в жовтні та квітні нараховували відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому для таких родин опалювальний період міг початися, наприклад, 25 жовтня і закінчитися 1 квітня.  Відповідно відбувалося і нарахування субсидії.

Для сімей, котрі мають індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і закінчувався 30 квітня. Однак з огляду на погодні умови, рідко хто з українців самостійно вмикав опалення вже 1 жовтня, коли на вулиці було тепло. В результаті з року в рік на рахунках споживачів була велика сума невикористаних субсидій. Саме тому уряд у травні цього року врегулював це питання. 

Теги: субсидії

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!