ФСБ оголосило тендер на обладнання огорожі на межі між Україною та Кримом

ФСБ оголосило тендер на обладнання огорожі на межі між Україною та Кримом

Україна

Федеральна служба безпеки Росії має намір закупити майже 49,5 кілометрів повнопрофільного загородження для потреб свого відомства. За поставку і монтаж огорожі прикордонне управління пропонує 212,8 мільйона рублів, виділених з федерального бюджету, повідомляє «Інформаційний спротив» з посиланням на офіційний сайт російських держзакупівель.

Місцем доставки товару і установки вказано Красноперекопський район окупованого росіянами українського Криму, де війська і спецслужби Росії облаштовують «кордон» з материковою Україною. Відповідно до умов конкурсу, паркан повинен бути заввишки 2 метри 10 сантиметрів, із заглибленням у грунт на 30 сантиметрів. Крім того, огорожі необхідно обладнати бар’єром з колючого дроту. Конструкція повинна бути «міцною і надійною, легко прибиратися». Як відзначають замовники, вона повинна максимально ускладнювати перелаз через паркан, а термін служби всіх елементів об'єкта – не менше 30 років.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 13 жовтня. Згідно з умовами контракту, термін поставки матеріалів визначено до 20 листопада 2017 року, а монтаж паркану має завершитися не пізніше 20 грудня.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!