Трагедія у Харкові – остання крапля. Уряд кардинально змінить правила на дорогах

Трагедія у Харкові – остання крапля. Уряд кардинально змінить правила на дорогах

Україна

Перегляд штрафів та швидкісних режимів анонсував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, коментуючи вчорашню  криваву аварію у Харкові.

«Сьогодні у нас чергове обговорення спільно з МВС, МОЗ, Міносвіти, народними депутатами заходів зі зниження до 0 смертності на українських автошляхах. Протягом тижня вони будуть узгоджені і розпочнуться з 1 січня 2018 року», – зазначив Омелян.

Серед пропозицій, які напрацьовуються: зниження швидкості у населених пунктах до 50 кілометрів за годину й «драконівські» штрафи за перевищення швидкісного режиму, непристебнутий пасок безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей, використання мобільного без засобів hands-free. А ще запровадження обов’язкової фото- і відеофіксація порушень, повенення «листів щастя» й обов’язкове позбавлення прав за водіння в нетверезому стані.

«Коли поліцейський зупиняє авто: опускається вікно, руки на кермо і ввічлива розмова з обох боків, а не витанцьовування в і навколо авто з матюками. За 20-літній стаж водіння мене зупиняли не більше 10 разів. У 90% - з моєї вини. І жодного разу, не провокуючи конфлікт, не отримав агресію з боку поліцейського», – написав у «Фейсбук» Омелян.

Для обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні використають кошти з Дорожнього фонду і ще близько півмільярда гривень з секторальної підтримки ЄС.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!