Луцькі волейболістки стартували в суперлізі з чотирьох перемог

28 жовтня 2017, 21:52
0
0
0

Після успішного старту в жіночій суперлізі України – удома було здобуто дві перемоги на рівненською «Регіною» – волейбольний клуб «Волинь-Університет-ОДЮСШ» вдало з’їздив у гості до «Сєвєродончанки».

Про це пише «ВолиньSport».

Перша гра продемонструвала впевнену перевагу лучанок. «Сєвєродончанка» не змогла нічого вдіяти з атаками гостей, а під час своїх помилялася. Такий перебіг подій трансформувався в кінцевий рахунок 0:3.

Друга зустріч почалася з потужного натиску господарок. Така енергія «Сєвєродончанки» стала для «Волині» невеличким сюрпризом. Лучанки швидко оговталися, однак першу партію таки програли – 26:24.

Наступна партія супроводжувалася такою ж напруженою боротьбою. Однак тут гості не відпустили – 22:25. «Сєвєродончанка»-«Волинь» – 1:3 (26:24, 22:25, 13:25, 10:25)

Наступний спарений тур «Волинь-Університет-ОДЮСШ» проведе вдома проти чемпіона – «Хіміка» з Южного. Ігри заплановано на 10-11 листопада. Наразі ж луцька команда ділить перше-третє місця з «Хіміком» та «Галичанкою».