«Тітушки» напали на військову частину на Одещині

«Тітушки» напали на військову частину на Одещині

Україна

Сьогодні в Одесі о 08:45 близько 40 чоловіків у балаклавах здійснили спробу рейдерського захоплення частини території військового об’єкту (аеродрому), який є власністю Міністерства оброни України. Невідомі, назвавшись представники ТРЦ «CITI CENTER», частково демонтували огорожу військової частини А3571, та здійснили вивіз військового майна в невідомому напрямку. На місці події працює військова служба правопорядку та військова прокуратура Південного регіону України, представники повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України.

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служи. Також військові просять громадян повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!