На Чернігівщині поховали найстарішу жінку України та світу

На Чернігівщині поховали найстарішу жінку України та світу

Україна

У Чернігівській області померла 117-річна Христина Нагорна, занесена до Національного реєстру рекордів як найстаріша жителька України. Її поховали у суботу на місцевому кладовищі у селі Жадове. Похорон спільними зусиллями організували сусіди, сільська рада та соціальна служба, яка доглядала за жінкою.

Все життя Нагорна прожила у Жадовому, де понад 30 років пропрацювала в колгоспі біля птиці та худоби. Була відомою не тільки в районі, а й за його межами знахаркою – знімала ляк, пристріт, лікувала болячки, ворожила на картах.

За своє довге життя жінка 4 рази виходила заміж, однак свого прізвища не міняла. Від першого шлюбу мала доньку, яка померла у 2000 році.

У березні 2017 року тоді ще 116-річну Христину Нагорну занесли до Національної книги рекордів як найстаршу жінку в Україні. Христина Нагорна претендувала на звання найстарішої жінки планети, проте документально це оформлено не було.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!