Україна увійшла до трійки найнещасніших країн світу

Україна увійшла до трійки найнещасніших країн світу

Україна

Україна увійшла до трійки найнещаснiших країн світу разом з Гаїті і Південним Суданом. У дослідженні наголошується, що Україна – єдина європейська країна, яка потрапила в антирейтинг щастя. Про це пише mind з посиланням на сайт американського центру вивчення громадської думки Інституту Геллапа.

Згідно з даними, 41% населення України перебуває у важкій ситуації та можуть вважатися нещасними. У цьому відношенні нашу країну випередили тільки Південний Судан (47%) і Гаїті (43%).

У той час як 41% українців страждають, процвітаючими можна назвати тільки 9% населення, в проміжному положенні – 50%.

«Процвітаючими» за класифікацією інституту Геллапа вважаються люди, які оцінюють своє життя на даний момент і протягом найближчих п'яти років від 7 балів за шкалою від 0 до 10. Люди вважаються «нещасними», якщо оцінюють своє життя зараз і в майбутньому в 4 бали або нижче. Дослідники вважають, що триваючий на сході України конфлікт нашкодив і без того слабкому економічному зростанню в країні. А до трійки найщасливіших країн, за даними Інституту Геллапа, увійшли Норвегія, Данія та Ісландія.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!