Мартинюків уже нема, а їх досі люблять і шануютьПодружжя МАРТИНЮКІВ

Мартинюків уже нема, а їх досі люблять і шанують

Україна

Ветли загубилися у лісових масивах і болотах. Воно чи не найвіддаленіше з-поміж усіх сіл Любешівського району. Місцевість тут дивовижно красива і неповторна, а люди добрі та щирі. І серед них особливою увагою та шаною завжди користувалася сім’я Івана Йосиповича та Євдокії Андріївни Мартинюків.

Вони в парі прожили понад шістдесят років, споконвіку трудилися у колгоспі. Завжди у сім’ї панували злагода та любов. Народили та виростили чотирьох синів: Адама, Миколу, Олександра та Сергія. Так-так, саме їхній найстарший був першим заступником голови Верховної Ради України. А ще Адам Іванович багато допомагав тутешнім мешканцям – сприяв у побудові доріг, школи, церкви.

Після війни Іван Йосипович служив сапером, розмінував мало не всю Волинську область. Він гарно грав у троїстих музиках, ходив зі своєю командою по весіллях.

На старості в основному жив у Києві в Адама, та влітку вертався у свої рідні Ветли. Днями минає сорок днів, як відійшов у вічність Іван Йосипович. Його дружини не стало п’ять літ тому у ту ж саму пору. Обох батьків Мартинюків уже немає на цьому світі, та добрі справи, які вони залишили по собі, пам’ятають і шанують, як і їх самих.

Андрій ГІЛЬ, Валерій НЕВІРЕЦЬ,

Микола ЮРКО, Василь МАТЕЙЧИК

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним Івана Йосиповича та Євдокії Андріївни Мартинюків. Царство Небесне їм, вічний спокій.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!