В Україну повернувся Геннадій Корбан

В Україну повернувся Геннадій Корбан

Україна

В Україну повернувся найближчий соратник Ігоря Коломойського – бізнесмен Геннадія Корбан. Про це повідомив його друг – міський голова Дніпра – Борис Філатов.

"Він повернувся. Мій найкращий друг. Маленький єврей, який завжди прикривав мою здорову російську спину. Я завжди знав, що це станеться. Знав навіть тоді, коли було зовсім нестерпно...», – написав Філатов у «Фейсбук».

За рішенням суду Геннадія Корбана влітку минулого року відпустили на лікування в Ізраїль. В Україні бізнесмена підозрюють у розкраданні майна та створенні злочинної організації. Був ще один епізод, який стосувався викрадення колишнього голови Державного агентства із земельних ресурсів. У цьому епізоді Корбан визнав свою вину і підписав мирову угоду зі слідством та потерпілим.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!