Перекладач Гройсмана виявився шпигуном РФ

Перекладач Гройсмана виявився шпигуном РФ

Україна

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах країни-агресора. Правоохоронці встановили, що його завербували російські спецслужби під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБУ задокументували, що посадовець за завданням кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур, викрадав документи, підслуховував важливі розмови та вивідував важливу інформацію у колег. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку. За сприяння керівництва українського Уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали на робочому місці. Затриманому оголошено про підозру в скоєння злочину.

Володимир Гройсман знав від СБУ, що його перекладач працює на спецслужби РФ за кілька місяців до його затримання. Про це «Українській правді» стало відомо з власних джерел.

СБУ кілька місяців «вела» співробітника Кабміну Станіслава Єжова за згодою прем'єр-міністра Володимира Гройсмана для документування його контактів з російськими спецслужбами. За деякими даними, прем’єр-міністру навіть давали слухати розмови перекладача з куратором від РФ. Він був затриманий після того, як у СБУ з'явилася інформація, що він може втекти.

Згідно з декларацією Єжова, його дружина Юлія Мірошнікова громадянка Росії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!